شرکت حقوقی جدید

image-14

اوج اندیشان پاسارگاد
ناشر تخصصی مجلات علمی

 
به نام خدا،
اینجانب امیر حسنی خدمت تمام مشتریان عزیز و قدیمی که با بنده از سال های دور آشنا بوده‌اند اعلام می‌دارم که از تاریخ 10 مرداد سال 1397 بنده عضویت در هیئت مدیریه شرکت دانش نگاران اوج را ترک کرده و موسسه اوج اندیشان پاسارگاد را راه‌اندازی نموده‌ام. سایت مجموعه همان http://owjj.ir و ایمیل ما کماکان info@owjj.ir است. ولی آدرس شرکت به “تهران -خیابان مطهری- خیابان علی اکبری- نبش کوچه تیرداد-ساختمان پارسا-پلاک 115-واحد 11" کد پستی 1576833334 و شماره ثابت به 02177524955 و شماره فکس به 02188525098 تغییر نموده است. همچنین بنده با شماره موبایل 09109918930 همواره در خدمت عزیزان هستم.
همچنین به مشتریان عزیز اعلام می‌دارم که تمامی تیم اجرایی، نرم‌افزارهای کاربردی و تمامی پایگاه‌های اطلاعاتی به دفتر جدید منتقل شده است و تمامی سرویس‌ها مانند اخذ DOI از کراس رف، مدیریت آنلاین مجلات علمی، نرم افزار مدیریت مجلات Scientica، سامانه مشابهت سنجی iThenticate، خدمات نمایه سازی مجلات علمی و چند سرویس جدید در موسسه اوج اندیشان پاسارگاد ارائه می‌گردد.
نکته 1: از دلایل این تغییر میتوان به این نکته اشاره نموده که شرکت دانش نگاران اوج به صورت مسئولیت محدود است و در صورت بروز هرگونه مشکل برای مشتریان عزیز، سهامداران فقط به اندازه سهام اعلام شده که 100 هزار تومان بوده است مسئولیت خواهند داشت، ولی موسسه اوج اندیشان پاسارگاد به صورت موسسه خدماتی و با سرمایه 100 میلیون تومان ثبت گردیده است که مشتریان عزیز هیچگونه دغدغه‌ای برای عقد قرارداد نداشته باشند.
نکته 2: بنده کماکان به عنوان سهام‌دار اصلی شرکت دانش نگاران اوج با 34 درصد سهم و برطبق روزنامه رسمی که تصویر آن در اینجا موجود است و همچنین در لینک (http://www.rrk.ir/News/ShowOldNews.aspx?Code=12174817) متعلق به سایت روزنامه رسمی قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران نیز قابل مشاهده است به قوت خود باقی است اما دیگر بنده عضو هیئت مدیره شرکت دانش نگاران اوج نیستم لذا فعالیت‌های این شرکت دیگر مورد تایید اینجانب نمی‌باشد و صرفا مکاتباتی که با اینجانب به آدرس قبلی info@owjj.ir و سایت http://owjj.ir و به نام حقوقی جدید موسسه اوج اندیشان پاسارگاد مورد تایید اینجانب بوده و مسئولیت آن را برعهده خواهم داشت.
 

سرویس های جدید موسسه اوج اندیشان پاسارگاد

 
image-1
 

تولید نرم افزارهای مرتبط با نشر مجلات علمی

 
موسسه اوج اندیشان پاسارگاد با اضافه شدن تیم برنامه نویسی حرفه ای هم اکنون قابلیت تولید نرم افزارهای مورد درخواست مجلات و دانشگاهیان را دارد. این نرم افزارها می‌تواند در بستر وب، اندروید و یا IOS باشد.
 
بیشتر بخوانید
 
image-1
 

برگزاری همایش‌های علمی به صورت تمام الکترونیک

 
موسسه اوج اندیشان پاسارگاد با ادغام چند شرکت کوچکتر ایجاد گردیده است، لذا مجموعه خدماتی که در این مجموعه قابل ارائه میباشد هم اکنون بسیار متنوع تر گردیده است. برگزاری همایش های علمی به صورت کاملا الکترونیک با تجربه ای بسیار گرانبها در برگزاری همایش بین المللی تروما، همایش بین المللی نفرولوژی دانشگاه بقیه الله به مدت سه سال و ... در خدمت جامعه دانشگاهی برای برگزاری هرچه باشکوهتر همایش‌ها می‌باشد.
 
بیشتر بخوانید
 
image-1
 

طراحی و راه اندازی وبسایت‌های دانشگاهی

 
این موسسه با بهره گیری از تیم برنامه نویسی بسیار مجرب و همچنین دارا بودن سرورهای بسیار قدرتمند در داخل و خارج برای میزبانی وبسایت‌های دانشگاهی و علمی با آپ تایم بسیار بالا آماده عقد قرارداد برای راه اندازی وبسایت‌های دانشگاهی، مجلات و سامانه‌های مدیریت فضاهای علمی و آموزشی است.
 
بیشتر بخوانید
 

 

اوج اندیشان پاسارگاد
آدرس:  تهران -خیابان مطهری- خیابان علی اکبری- نبش کوچه تیرداد-ساختمان پارسا-پلاک 115-واحد 11
تلفن: 02188524955             فکس: 02188525098
وبسایت: http://owjj.ir           ایمیل: info@owjj.ir

 

image-14 image-15 image-16 image-17